Kim jesteśmy

Zajmujemy się strategicznym doradztwem komunikacyjnym. Działamy od 1999 roku. Nasza specjalizacja to: działania public affairs i public relations, research i analizy, kompleksowe zarządzanie kryzysowe oraz budowanie długofalowego wizerunku i reputacji liderów – ludzi i firm. Zajmujemy się również doradztwem z zakresu społecznej odpowiedzialności biznesu i zrównoważonego rozwoju.

Jesteśmy członkiem sieci EURACSIS (www.euracsis.eu) – sieci europejskich agencji komunikacyjnych, które wspólnie organizują akcje komunikacyjne i konferencje w Unii Europejskiej.

Co robimy

Pomagamy naszym klientom budować reputację w relacjach z otoczeniem gospodarczym, politycznym i społecznym. Działamy na styku tych światów, doskonale rozumiejąc mechanizmy ich funkcjonowania i zależności. W dzisiejszym świecie trudno jest przebić się z własnym przekazem i bronić swoich racji. Bridge pomaga firmom w komunikowaniu i budowaniu argumentacji oraz w naświetlaniu spraw, które mają dla nich najistotniejsze znaczenie.

Co nas wyróżnia

Mocny merytorycznie zespół, który łączy w jednym miejscu unikatowe kompetencje, doświadczenie i wiedzę z zakresu: PR, dziennikarstwa, polityki, nauk społecznych, socjologii i ekonomii. Jesteśmy ambitni i nie boimy się trudnych wyzwań. Mamy duże doświadczenie w prowadzeniu trudnych kampanii. Działamy niekonwencjonalnie. Doskonale rozumiemy mechanizmy komunikowania się w zmieniającym się świecie.